Újévi koncertre invitálta 2020. január 18-án a Sinka István Művelődési Központ, Népfőiskola és Városi Könyvtár a zenekedvelőket a művelődési központ színháztermébe, ahová tagjaink is ellátogattak. Az évek óta nagy érdeklődésre számot tartó rendezvényen idén is a Békés Városi Ifjúsági Fúvószenekar örvendeztette meg ismert dallamokkal a látogatókat. A hangversenyt a Grácia  Mazsorett Együttes színvonalas bemutatója színesítette, majd az est zárásaként Karakas Anikó, Vésztő Város polgármestere mondott pohárköszöntőt.

Újévi koncert a Sinka István Művelődési Központban
Facebookmail

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/vdfegyes/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/vdfegyes/public_html/wp-content/plugins/cookie-law-info/public/modules/script-blocker/script-blocker.php on line 446