Idén negyedik éve, hogy a magyar kultúra napja alkalmából fotókiállítást szervezünk tagjaink alkotásaiból a Sinka István Művelődési Központban. A Téma és variációk III. című fotósorozatunk a korábbi évek gyakorlatát követve a házi témaversenyünk előző évi – jelen esetben a 2015-ös – szériájának pályaműveiből került összeállításra.

Csősz Ferenc, az esemény helyszínéül szolgáló művelődési központ igazgatójának köszöntőjét követően Szabó Gézáné, Vésztő város alpolgármestere nyitotta meg a kiállítást. Az érdeklődők számára Deák Balázs, egyesületünk alelnöke mondott el rövid ismertetőt szervezetünk munkájáról, eredményeinkről és a falra került fotósorozat alapját képező témaversenyünkről. Végezetül a legeredményesebb alkotóink vehettek át egy-egy vásárlási utalványt a 2015-ben tanúsított közösségi aktivitásuk elismeréséül.

A kiállítás képeit 2016. április 15-ig tekinthetik meg az érdeklődők.

Fotók a megnyitóról:

Kiállítás megnyitó a magyar kultúra napján – Téma és variációk III.
Facebookmail
Cimke:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük