szken025Városunkban 2016. szeptember 24-én kerül megrendezésre a szüreti felvonulás és bál, mely évtizedes hagyományokra tekint vissza. Ráhangolódásként az 1987-ben és az 1988-ban rendezett szüreti felvonulás pillanatait idézzük fel képekben.

A felvételeket Turbucz Gábor vésztői fotós készítette. Köszönjük, hogy felajánlotta a sorozatot  és hozzájárult annak közzétételéhez.

A nosztalgiázáshoz kellemes időtöltést, a rendezvényhez pedig szép időt és jó szórakozást kívánunk.

Nincs galéria kiválasztott, illetve a galériát törölték.

Szüreti felvonulás a ’80-as években
Facebookmail

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/vdfegyes/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/vdfegyes/public_html/wp-content/plugins/cookie-law-info/public/modules/script-blocker/script-blocker.php on line 446