“A mezőberényi Color Fotóklub képi világa” címmel nyílt fotókiállítás Vésztőn a Sinka István Művelődési Központban 2016. április 20-án. Az intézmény földszinti és emeleti galériájában 17 mezőberényi alkotó 36 fotóját tekinthetik meg az érdeklődők 2016. május 31-ig.

A COLOR FOTÓKLUB kiállítóinak névsora: Bankó Pál, Baranya Róza, Berecz Ildikó, Cservenák János, Gazsó Jánosné, Hajdú Csaba, Horváth György, Mendel Erzsébet, Palásti Ferenc, Pappné Kőszegi Ilona, Pintér Zoltánné, Savoltné Földesi Zsuzsanna, Szabó Rózsa, Szabó Sándor, Vágvölgyi Mihály, Wagner Márton Zsolt, Zolnai Györgyné

 

Fotók a megnyitóról és az azt követő baráti találkozóról:

 

Fotókiállítás: A mezőberényi Color Fotóklub képi világa
Facebookmail

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük