“Fotóstársaink küldték”

Tagjaink fényképezőgéppel a nyakukban látogattak el 2017. augusztus 26-án a nyárzáró nagyrendezvényre Vésztő-Mágorra. A történelmi emlékhelyen megvalósuló fejlesztés alapkőletételét és az Itt élned, halnod kell című rockmusical bemutatóját Bagó Lajos és Szentesi Attila hangulatos pillanatképeivel idézzük fel az alábbi sorozban.

Itt élned, halnod kell – rockmusical Vésztő-Mágoron
Facebookmail

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/vdfegyes/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/vdfegyes/public_html/wp-content/plugins/cookie-law-info/public/modules/script-blocker/script-blocker.php on line 446