2016. január 21-én a Sinka István Művelődési Központban került sor az “Együtt, Egymásért! – A civil szervezetek szerepe a helyi társadalmi életben” című kiadvány ünnepélyes átadójára. A Vésztői Településszépítők Egyesülete által összeállított könyv tíz helyi civil szervezet tevékenységét mutatja be. A fejezetek sorai között egyesületünk bemutatkozása is megtalálható. Ezúton is köszönjük a lebonyolító partnerszervezetnek és a szerkesztőknek, hogy számunkra is biztosították megjelenés lehetőséget.

A kiadvánnyal kapcsolatos információkat a vésztői könyvtárban kaphatnak az érdeklődők!

Fotók az átadóról:

Együtt, egymásért! – A civil szervezetek szerepe a helyi társadalmi életben
Facebookmail
Cimke:         

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük