Csapatkép a találkozóról

2016. január 13-án tartottuk meg az idei első fotós találkozónkat a művelődési központban. Elsősorban az aktualitásokról és a rövid távú terveinkről egyeztettünk a jó hangulatú összejövetelen. A foglalkozás alkalmával véglegesítettük a Vésztői Településszépítők Egyesülete által összeállított “Együtt, egymásért” című kiadványban megjelenő, egyesületünket bemutató fejezet szövegét. A tíz helyi civil szervezet megalakulásának történetét és munkáját ismertető színes kiadvány ünnepélyes átadója 2016. január 21-én 13.00 órától lesz megtartva a Sinka István Művelődési Központ színháztermében, melyre szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!

Az év első találkozója
Facebookmail

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük